Biz Kimiz?

Appcraft

Her Şey 7/24

Her Şey 7/24 Seninle! Aklına gelebilecek bir atıştırmalığı ve yanında ihtiyaç duyabileceğin herhangi bir ürünü sadece dakikalar içerisinde istediğin adrese getiriyoruz. Her Şey 7/24 seninle! Bir gece vakti ya da sabahın köründe, kendin için, evin için sevdiklerin için herhangi bir ihtiyacın olduğu anlarda her şey ayağına kadar gelsin. Büyük şehirlerde hızlı yaşamın maratonuna kendini kaptırmış ve market alışverişine vakti olmayanlar için Her Şey 7/24 ile tüm market ürünleri evinizde!

Her Şey 7/24 İndir Gelsin!
Bazen boşa kaybedilecek zaman olmayabilir ya da farklı işler ile uğraşarak bu zamanda daha fazla kazanmanız mümkün olabilir. Siz bunları düşünmeyin, ihtiyacınız olanı alır getiririz

İste, vakit ne olursa olsun Her Şey 7/24 ile gelsin!
Nerede olursanız olun! Bulunduğunuz herhangi bir noktadan tek bir tık ile talep ettiğiniz ürünler önünüzde. Günden güne daha da zenginleşen hizmet anlayışımız ile aradığınız pek çok ürünü sadece Her Şey 7/24 ile ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Hizmetlerimiz evin bir çok ihtiyacı olan temel ürünler, TV keyfi yaparken keyfinizi arttıran atıştırmalıklar, abur cuburlar, temizlik malzemeleri, mutfak ihtiyaçlarınız, çocuk bezi, kedi ve köpek mamaları gibi olmazsa olmazlardır Büyük keyifler yapmak istediğiniz anlarda, küçük ihtiyaçlarınız için dışarıya çıkmayın! Market, bakkal, büfe gibi hizmet alabileceğiniz pek çok hizmet Her Şey 7/24 ile elinizin altında, sadece bir tık kadar uzağınızda. Kullanmış olduğunuz su markasını bildirin yeter, diğer ihtiyaçlarınızı ulaştırırken bir damacana suyunuzu da yine getiririz en acilinden. Evinizin, ofisinizin, bulunduğunuz herhangi bir yerin adresini vererek ihtiyacınız olan yeme, içme ve farklı ihtiyaç malzemelerini isteyin biz getirelim. Siz bulunduğunuz ortamın keyfini sürmeye odaklanın.

Neden Her Şey 7/24!
Zamandan Tasarruf: Lazım olan her ne ise bize söyle, Her Şey 7/24 seninle! Gidip- gelmek için harcayacağınız tüm zaman size ve sevdiklerinize kalsın. Anı Yaşayın: Ev, ofis, arkadaş partisi, yada bir parkın tamda ortasında ihtiyaç duyacağınız herne varsa isteyin getirelim. Sizler bulunduğunuz ortamın anını yaşamaya devam edin. Sevdikleriniz ile paylaştığınız o özel anlar daha da uzasın, uzasın… İstediğiniz Her Şey Size Gelsin: Senin istediğin markaya ait olan ürünlerin her biri, iste ayağına gelsin.

Kolay Ödeme: Sahip olduğunuz banka kartlarını kullanarak kolayca ödeme yapma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kartınızı sadece 1 kereye mahsus tanımlamak ve sipariş sırasında öde tuşuna tıklamak olacaktır. Para üstü, tekrar tekrar kart bilgisi girme gibi detayları Her Şey 7/24’te asla göremezsin. Gizli ödeme bilgileri ayrıcalığı sayesinde tüm bilgileriniz güvende! Mastercard, Masterpass altyapıları tarafından tüm bilgileriniz çok gizli tutulur.

7/24 Sipariş: Sizin canınız ne zaman isterse vaktin hiçbir önemi bulunmuyor. Sizden gelecek tüm talepleri en hızlı şekilde sizlere ulaştıracak yüzlerce personelimiz sizin için yollara düşüyor. Dakikalar İçinde Teslimat: Güçlü bir altyapı ile yola çıkan firmamız kurye personelleri ve araçları ile anlık olarak hizmette, yemek esnasında eksik kalan ekmeğiniz için sadece dakikalar içerisinde kapınızdayız.

Müşteri Hizmetleri: Aradığınız ilk saniyede karşınıza çıkan bir müşteri hizmetleri ile şaşırdığınıza lütfen şaşırmayın. Uzun süre telefonda beklediğiniz diğer firmalar ile lütfen bizi karıştırmayın. 0850 303 84 88 nolu WhatsApp hattından sizlerde talep, şikâyet ve değerli fikirlerinizi bizie bildirebilirsiniz.

Her Şey 7/24 İndir. İhtiyacın olan tüm market ürünleri, birkaç dakikada sana gelsin!